Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie

Konkurs na bombkę i kartkę bożonarodzeniową "ŚWIĄTECZNY CZAS"

7 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Bożonarodzeniową bombkę i kartkę „Świąteczny czas” zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie pod patronatem Wójta Gminy Waśniów Krzysztofa Gajewskiego.

Komisja w składzie: Marzena Karcz – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Waśniowie, Monika Stencel – artysta plastyk, Małgorzata Nieckarz-Zapała –instruktor z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Waśniowie, dokonała wnikliwej oceny 53 zestawów prac(kartka +bombka) zgłoszonych na konkurs. Przy ocenie brane były pod uwagę kryteria zawarte w Regulaminie(między innymi : oryginalność, estetykę wykonania, nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia, materiały użyte do wykonania pracy, ogólny wyraz artystyczny. 

Wyniki konkursu:

  1. LAUREACI:

Emilia Budzis, Izabela Budzisz

Barbara Walkiewicz, Urszula Jasiak

Julia Ziejewska, Agnieszka Ziejewska

  1. WYRÓŻNIENIA:

Natalia Strawczyńska, Teresa Strawczyńska

Józef Jajeśnica, Aleksandra Jajeśnica

Gabriela Graboń, Ewelina Graboń

Kamil Dziułka, Magdalena Dziułka

Jakub Nierubiec, Emilia Nierubiec

Paulina Boroń, Iwona Boroń

Wiktor Garbacki, Karolina Nowak-Garbacka

Adam Mazurek, Bernadeta Dziekan

Kamila Cybularz, Grażyna Cybularz

  1. UPOMINKI ZA UDZIAŁ W KONKURSIE

Elżbieta Stępień, Dorota Kaczmarska

Zuzanna Kozieł, Małgorzata Kozieł

Alicja Jabłońska, Agnieszka Jabłońska

Zuzanna Pietrasik, Marta Pietrasik

Julia Pietrasik, Paulina Garbala

Lena Piątek, Natalia Piątek

Michał Graboń, Agata Graboń

Daria Bińczak, Ewelina Bińczak

Oliwia Gawlik, Rafał Gawlik

Ada Gawlik, Milena Gawlik

Małgorzata Loranty, Robert Loranty

Weronika Chojnacka, Iwona Chojnacka

Julia Derlatka, Grażyna Derlatka

Laura Derlatka, Damian Derlatka

Jadwiga Miśta, Karol Miśta

Urszula Pardak, Danuta Mikla

Nicole Daquilema Adamczyk, Elżbieta Adamczyk

Bartosz Daquilema Adamczyk, Karolina Adamczyk

Korneliusz Sokołowski, Ewelina Kowalska

Oliwia Tomaszewska, Agnieszka Tomaszewska

Karol Tomaszewski, Kazimierz Tomaszewski

Ewelina Cybularz, Andrzej Cybularz

Krzysztof Loranty, Sylwia Loranty

Krystyna Kozłowska, Ewelina Kozłowska

Elżbieta Niedziałek, Anna Niedziałek

Nikodem Sala, Paulina Sala

Paweł Kończak, Patryk Kończak

Oliwia Mierzejewska, Monika Mierzejewska

Zofia Czaja, Wiesława Machula

Oliwia Jakubowska, Iwona Jakubowska

Elżbieta Machula, Wiesława Selewrowicz

Tobiasz Jabłoński, Agnieszka Jabłońska

Zuzanna Kaczmarska, Joanna Kaczmarska

Krzysztof Żelazny, Agata Kruk-Żelazny

Gaja Graboń, Marcin Graboń

Jan Jajeśnica, Gabriel Jajeśnica

Julia Szczepaniak, Joanna Szczepaniak

Natalia Szczepaniak, Jacek Szczepaniak

Jakub Powrózek, Agnieszka Powrózek

Bartosz Powrózek, Łukasz Powrózek

Julia Garbacka, Angelika Garbacka

 

Wręczenie dyplomów, nagród i upominków za udział w konkursie odbędzie się 14 i 15 grudnia 2020.

Poniedziałek 14 grudnia godz. 15.00 – 16.00 – wręczenie dyplomów i upominków laureatom i wyróżnionym w konkursie

Wtorek 15 grudnia godz. 14.00-17.00 – wręczenie upominków za udział w konkursie

 

Pokonkursowa wystawa prac zgłoszonych przez duety prezentowana jest na stronie internetowej i w budynku GOKiS w Waśniowie.

 

 

świąteczny czas

Utworzono dnia 10.12.2020, 15:56

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Pogoda