Dzień Kobiet

1 marca Wójt Krzysztof Gajewski, Przewodniczący Rady Gminy- Mirosław Chamera oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie zaprosili mieszkanki gminy na uroczystości z okazji Dnia Kobiet.

Z zaproszenia włodarzy gminy skorzystało wiele Pań, w różnym wieku. Hala sportowa w Waśniowie wypełniona była po brzegi. Uroczyste spotkanie otworzył Wójt Krzysztof Gajewski, który zaprezentował kilka cytatów i aforyzmów o kobietach.

Był to dobry wstęp do dalszego punktu programu jakim był koncert wokalistki i kompozytorki Kasi Lisowskiej. Podczas tego występu zaprezentowała się uczennica Kasi Lisowskiej i  mieszkanka naszej gminy Oliwia Szelągiewicz. Tłumnie zgromadzona publiczność była zauroczona bogatym repertuarem, w którym nie zabrakło zarówno klasycznych, jak i rozrywkowych kompozycji. Bez wątpienia był to występ pełen emocji i wrażeń.

Wójt Krzysztof Gajewski wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy- Mirosławem Chamerą podziękowali za wspaniały występ, po czym złożyli Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

- Dzień Kobiet, to dzień nadzwyczajny. Szczególnie w ten dzień kobiety powinniśmy szanować i dziękować im za to, co robią dla nas przez cały rok. Pamiętamy i doceniamy wasz trud, poświęcenie, ale to dziś jest szczególna i wyjątkowa okazja, aby za to wszystko wam podziękować- powiedzieli Wójt Krzysztof Gajewski i Przewodniczący Rady Gminy- Mirosław Chamera.

Do życzeń dla Pań dołączono słodycze i kwiaty, które rozdawali Panowie z Urzędu Gminy i Samorządu Gminy.

W drugiej części wieczoru organizatorzy zaprosili na występ znanego i cenionego parodysty i kabareciarza Stana Tutaja. Panie żywiołowo reagowały na kolejne skecze w których artysta parodiował m.in. piosenkarzy, polityków i zespoły muzyczne. Całość widowiska zakończyła się owacją na stojąco, a publiczność biła gromkie brawa.

Na zakończenie wspaniałego wieczoru  wniesiono ogromny tort i odpalono fontanny, które rozświetliły scenę. Rozdaniem słodkiego poczęstunku zajęli się Panowie z Urzędu Gminy i Samorządu Gminy.

Dzień Kobiet 2020

Utworzono dnia 04.03.2020, 18:10