Zakończenie zajęć stałych organizowanych przez GOKiS

Przełom maja i czerwca to czas zakończenia zajęć stałych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie.

W tym roku jako pierwsi pamiątkowe dyplomy otrzymali uczestnicy zajęć „Szkółka piłki nożnej” prowadzonej przez trenera Krystiana Kanarskiego. W ostatnim tygodniu maja młodzi piłkarze rozegrali mini turnieje w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Drużyny otrzymały puchary i gratulacje od Wójta Gminy Waśniów Krzysztofa Gajewskiego a wszyscy zawodnicy dyplomy i upominki.

31 maja Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie zorganizował spotkanie z okazji Dnia Dziecka, na które zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy zajęć i ich opiekunowie. Wtedy też odbył się pokaz umiejętności uczestników zajęć sztuki walki Kobudo prowadzonych przez Pana Mariusza Dąbka. Dziewczyny z zajęć tanecznych zespołu „POWER” prowadzonego przez Panią Beatę Darnowską zaprezentowały kilka żywiołowych układów tanecznych. Można było również oglądać wystawę prac wykonanych przez dzieci z koła plastycznego prowadzonego przez Panią Monikę Stencel. W trakcie spotkania uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy i upominki wręczone przez Wójta Gminy Waśniów Krzysztofa Gajewskiego, Przewodniczącego Rady Gminy w Waśniowie Mirosława Chamerę i Małgorzatę Nieckarz-Zapałę z GOKiS w Waśniowie.

Natomiast 12 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie zajęć muzycznych. Koncert rozpoczęli uczestnicy zajęć wokalnych i nauki gry na gitarze prowadzonych przez Panią Monikę Gryzkę. Następnie swoje talenty zaprezentowali uczący się gry na instrumentach klawiszowych i śpiewu solowego z klasy Pani Ewy Jurkowskiej –Siwiec oraz zespół wokalny „Forte”. Po nich wystąpili soliści i instrumentaliści uczący się u Pana Mirosława Siwca oraz prowadzony przez niego  zespół wokalno- instrumentalny „Cameleon”. Na zakończenie, wszyscy występujący otrzymali dyplomy i upominki. Publiczność nagrodziła uzdolnionych wykonawców gromkimi brawami.

zakończenie zajęc 2018/2019

Utworzono dnia 14.06.2019, 18:13