ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ STAŁYCH

Przełom maja i czerwca to czas zakończenia zajęć stałych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie.

W tym roku jako pierwsi pamiątkowe dyplomy otrzymali uczestnicy zajęć tanecznych zespołu „POWER” prowadzonego przez Panią Beatę Darnowską.

W środę 30 maja pokazem nabytych umiejętności zakończyły się zajęcia sztuk walki KOBUDO prowadzone przez Pana Mariusza Dąbka.

Natomiast 1 czerwca dyplomy z rąk Dyrektor GOKiS Marzeny Karcz otrzymały dzieci  z koła plastycznego „Plastusie”.Spotkanie odbyło się w altankach przy GOKiS, gdzie dzieci pod kierunkiem Pani Bożeny Sergiel wykonały prace przy użyciu kolorowych sprejów.

Zajęcia taneczne RYTMIKA oraz DANCE TIME miały swój finał we wtorek 5 czerwca. Uczestnicy wraz z prowadzącą zajęcia Panią Wiktorią Traczyńską zaprezentowali krótkie występy,  po których otrzymali dyplomy.

Natomiast 6 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie zajęć muzycznych. Koncert rozpoczęli uczący się gry na instrumentach klawiszowych i śpiewu solowego z klasy Pani Ewy Jurkowskiej –Siwiec oraz zespół wokalny „Forte”, zaś w drugiej jego części wystąpili soliści i instrumentaliści uczący się u Pana Mirosława Siwca oraz prowadzony przez niego  zespół wokalno- instrumentalny „Cameleon”. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy zajęć nauki gry na instrumentach, śpiewu solowego i zespołów wokalnego i wokalno-instrumentalnego oraz zajęć Akademia Śpiewu Wielogłosowego prowadzonych przez Panią Monikę Gryzkę, otrzymali dyplomy. Publiczność nagrodziła uzdolnionych wykonawców gromkimi brawami.

7 czerwca odbyło się podsumowanie treningów  „szkółki piłki nożnej” prowadzonej przez trenera Krystiana Kanarskiego.  Zgromadzeni na boisku przy hali sportowej zawodnicy rozegrali kilka meczów, po zakończeniu których otrzymali dyplomy.

Wszyscy uczestnicy zajęć oraz ich opiekunowie zostali zaproszeni na Piknik Integracyjny w dniu 8 czerwca 2018.

zakończenie zajęć

Utworzono dnia 15.06.2018, 14:52