Zakończenia zajęć stałych

Jak co roku, w maju odbywają się zakończenia zajęć stałych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie. Tak też było tym razem. Jako pierwsi, upominki i dyplomy otrzymali tancerze prowadzeni przez Panią Beatę Darnowską. Zakończenie zajęć „Zumba” i „Taniec nowoczesny” odbyło się 25 maja. Tradycyjnie już, zgromadzona publiczność najpierw obejrzała prezentacje taneczne, a następnie Dyrektor GOKiS- Marzena Karcz wraz z Wójtem Gminy Waśniów- Krzysztofem Gajewskim wręczyli dyplomy i pamiątkowe upominki uczestnikom zajęć.

26 maja, dzieci z koła plastycznego „Plastusie”, podczas ostatnich zajęć, pod okiem Pani Bożeny Sergiel, wykonały torty dla swoich mam. Zakończenie zajęć plastycznych zbiegło się z Dniem Matki, podczas którego, mamy młodych artystów rysowały portrety swoich dzieci. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i upominki z rąk Dyrektor GOKiS Marzeny Karcz.

29 maja podsumowanie treningów mieli piłkarze trenujący z Panem Krystianem Kanarskim w „szkółce piłki nożnej”. Zgromadzeni na hali zawodnicy wzięli udział w mini-turnieju piłki nożnej, po którym otrzymali dyplomy
i upominki wręczone przez Pana Wójta.  W tym samym dniu zakończyły się również zajęcia rytmiki, które prowadzi Pani Katarzyna Pająk. Rodzice oraz Wójt Krzysztof Gajewski i pracownicy GOKiS obejrzeli przygotowany występ a następnie zatańczyli wspólnie z maluchami. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Ostatniego dnia maja odbyły się prezentacje muzyczne podopiecznych Pani Ewy Jurkowskiej- Siwiec i Pana Mirosława Siwca. Koncert rozpoczęli uczniowie z klasy Pani Ewy, zaś w drugiej jego części wystąpili soliści i instrumentaliści uczący się u Pana Mirka. W finale konkursu wstąpił zespół wokalno- instrumentalny „Cameleon”, prezentując 5 utworów. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy zajęć nauki gry na instrumentach, śpiewu solowego i zespołów wokalnego i wokalno-instrumentalnego, otrzymali dyplomy i upominki wręczone przez Panią Marzenę Karcz.  Publiczność nagrodziła uzdolnionych wykonawców gromkimi brawami.

zakończenie zajęć

Utworzono dnia 07.06.2017, 17:43