Podsumowanie zajęć wakacyjnych

Trwające od lipca do połowy sierpnia, zajęcia wakacyjne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie , cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Dzieci i młodzież mogła spędzić aktywnie i pożytecznie czas, rozwijając swoje zainteresowania i umiejętności. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, począwszy od śpiewu, tańca, przez sport, jak np. warsztaty kobudo, a skończywszy na sztuce kulinarnej.
Nie zabrakło także zabaw, gier, czy quizów i konkursów, które doskonale integrowały wszystkich uczestników, ucząc ich również pracy zespołowej czy zdrowej rywalizacji. Bloki zajęć integracyjnych były tematyczne. Dzieci uczestniczyły w spotkaniu z Indianami, wzięły udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa, wykazując się dużą wiedzą na ten temat. Rozwijały kulinarne talenty, przygotowując różne potrawy, poznały zdrowy styl życia, a także rozwijały swoją kreatywność i kondycję, biorąc udział m.in. w grze w kalambury, zajęciach ruchowych i turniejach. Niewątpliwą atrakcją, zarówno dla młodszego jak i starszego audytorium, był spektakl „Kot w butach”, który odbył się 1 sierpnia w altankach przy GOKiS. Wszyscy uczestnicy wzięli udział w loterii fantowej. W czasie trwania półtoramiesięcznych zajęć, nie zabrakło uśmiechu i dobrej zabawy.

Ponadto w sierpniu, uczestnicy zajęć  „Szkółka piłki nożnej”, działającej przy GOKiS, reprezentowali Gminę Waśniów w Turnieju Piłkarskim Ogrody 2017 i „Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej” w Kunowie. Tegoroczne rozgrywki naszych piłkarzy można uznać za bardzo udane  .

podsumowanie wakacji

Utworzono dnia 05.09.2017, 12:21