Dzień Seniora

W sobotę 18 listopada emeryci świętowali Dzień Seniora. Organizatorami spotkania byli Klub Seniora z Waśniowa oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie. Wszystkich zgromadzonych przywitała  Dyrektor GOKiS  Marzena Karcz. W imieniu Klubu Seniora głos zabrała pani Elżbieta Chojnacka.  W uroczystości wzięli udział seniorzy z terenu gminy Waśniów oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Waśniów Krzysztof Gajewski i Wiceprzewodnicząca Rady Gminy w Waśniowie Danuta Serwicka. Przedstawiciele władz samorządowych złożyli wszystkim obecnym  najserdeczniejsze życzenia wielu lat w dobrym zdrowiu, wszelkiej pomyślności i uśmiechu na każdy dzień, szczęścia i radości w "jesieni życia". Następnie po wspólnie odśpiewanym „Sto lat” wręczono seniorom upominki i kwiaty. Ponadto Wójt  przekazał pani Urszuli Jasiak pamiątkowy album jako wyróżnienie za czynną działalność społeczną na terenie sołectwa. Oficjalną część spotkania zakończył występ artystyczny pań z Zarządu Klubu, które zaśpiewały kilka znanych i lubianych piosenek.

Dalsza część wieczoru przebiegała  w radosnej, rodzinnej atmosferze, czas upłynął na  rozmowach i wspólnej zabawie. Na stołach nie zabrakło smakowitych dań i ciast przygotowanych przez seniorów. Członkowie Klubu Seniora serdecznie dziękują  Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Waśniowie paniom Bożenie Grzesik i Wiesławie Wanat, Dyrektorowi Gimnazjum w Waśniowie pani Grażynie Majewskiej, Sekretarz Gminy Waśniów pani Joannie Zajączkowskiej, które nie mogły być obecne na uroczystości a udzieliły pomocy przy jej  organizacji.

dzien seniora

Utworzono dnia 04.01.2018, 12:46