Dzień Dziecka

1 czerwca, z okazji Światowego Dnia Dziecka, w altankach przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Waśniowie, odbyło się spotkanie dla dzieci uczestniczących w zajęciach organizowanych przez GOKiS i ich opiekunów. Gospodarzami imprezy byli Wójt Gminy Waśniów- Krzysztof Gajewski oraz Gminny Osrodek Kultury i Sportu w Waśniowie na czele z Panią Dyrektor Marzeną Karcz.

Po powitaniu zaproszonych gości, wśród których znaleźli się Radni Gminy Waśniów, przedstawiciele instytucji z terenu gminy oraz dzieci wraz z opiekunami, Pan Wójt złożył życzenia wszystkim dzieciom z okazji ich święta oraz wręczył podziękowania instruktorom prowadzącym zajęcia w GOKiS . Imprezę otworzył występ dzieci i młodzieży biorących udział w zajeciach „zumby” i tańca nowoczesnego, prowadzonych przez Panią Beatę Darnowską.  Następnie DJ Maju zaprosił wszystkich zebranych do wspólnej zabawy przy muzyce. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, jakimi były zabawy integracyjne, możliwość skorzystania z urządzeń dmuchanych, słodki poczęstunek, konkursy, jak np. plastyczny, czy konkurs polegający na stworzeniu kreacji z papieru i bibuły.  Podczas festynu rozdawane były losy uczestnikom poszczególnych zabaw i kategorii konkursowych, które na zakończenie wzięły udział w loterii fantowej. Dzieci mogły również przyjrzeć się z bliska pojazdom uprzywilejowanym, takim jak radiowóz policyjny czy samochód strażacki. Również najmłodsi uczestnicy zajęć GOKiS, zaprezentowali swoje umiejętności nabyte podczas zajęć rytmiki, prowadzonych przez Panią Katarzynę Pająk. Niewątpliwą atrakcją zarówno dla starszych i młodszych, był pokaz walki kobudo w wykonaniu profesjonalnych instruktorów.

dzień dziecka

Utworzono dnia 02.06.2017, 14:42