Drużyny z GOKiS wzięły udział w wakacyjnych turniejach piłki nożnej

W czasie wakacji dzieci uczęszczające na zajęcia Szkółka Piłki Nożnej organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Waśniowie wzięły udział w turniejach piłkarskich.

Drużyna chłopców już po raz kolejny brała udział w Turnieju Piłkarskim Ogrody 2017. Tegoroczny start można uznać za bardzo udany  . Drużyna GOKiS Waśniów w końcowej punktacji zajęła II miejsce w swojej grupie wiekowej.

W imieniu samorządu gminy Waśniów oraz Gminnego Ośrodka Kultury  w Waśniowie wójt gminy Krzysztof Gajewski  przekazuje   gratulacje dla wszystkich zawodników  i podziękowania dla rodziców i opiekunów którzy zaangażowali się w organizację wyjazdów na mecze. Szczególne podziękowania należą się trenerowi Krystianowi Kanarskiemu za fachowe wsparcie podczas rozgrywek oraz Organizatorom Turnieju Ogrody 2017 za milą sportową  atmosferę i przekazane nagrody.

Nasi piłkarze wystartowali w rozgrywkach  roczników 2005-2006 w składzie: Mateusz Halik, Maciej Nowak, Dominik Koseła, Bartek Kaczor, Damian Kosiarski, Kacper Żebrowski, Kacper Koprowski, Kacper Robaczkiewicz, Wiktor Domański, Bartek Sarna, Michał Bis, Bartek Czerwiński.

30 sierpnia w Kunowie odbył się Turniej Piłki Nożnej dla dzieci. Na zaproszenie organizatorów w rozgrywkach wzięły udział dwie drużyny z GOKiS w Waśniowie pod kierunkiem trenera Krystiana Kanarskiego. Szczególne podziękowania należą się rodzicom i opiekunom, którzy zapewnili dzieciom dojazd i opiekę w czasie turnieju.

W kategorii wiekowej 2009-2010 wystartowali: Kinga Ziemnicka, Krzysztof Ziemnicki, Jakub Piasecki, Piotr Chojnacki, Adam Chojnacki, Grzegorz Wrona, Dawid Bassa, Kamil Bassa, Piotr Wicha, Krzysztof Loranty, Wiktor Garbacki, Jakub Kłusek, Norbert Włodarczyk. Turniej w młodszej grupie wiekowej przeprowadzono bez przyznawania miejsc, wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i poczęstunek. Chłopcy biorący udział w rozgrywkach roczników 2007-2008 zdobyli III miejsce i otrzymali puchar. W tej grupie wiekowej wyróżniono naszych zawodników, tytuł i statuetkę najlepszego piłkarza otrzymał Jan Gajewski a najlepszego bramkarza Daniel Przygoda. Oprócz wymienionych wcześniej w tej drużynie grali: Bartek Kosmala, Oliwier Kończak, Bartek Wrona, Adam Jop, Mateusz Kłusek, Wiktor Sołsa, Cyprian Chojnacki, Maksymilian Nowacki.

turnieje wakacyjne

Utworzono dnia 12.09.2017, 15:55